Produktai

Balkoninės gėles

Jau keleri metai, kaip firma "Jūsų sodui" siūlo Lietuvos gyventojams savo žydinčių augalų kolekciją. Gerai visiems žinomos surfinijos, svyrančios pelargonijos, smulkiažiedės bakopos, diascijos, fuksijos  ir daug kitų akį džiuginančių žiedų pražysta balkonuose vasarą. Beveik kiekvienoje sodyboje ar name vasarą galime pamatyti gėlių, užaugintų mūsų firmoje. Jau ankstyvą pavasarį pradedame prekiauti vienmečių gėlių daigais, kuriuos perka ne tik pavieniai gyventojai, bet ir ūkininkai, auginantys gėles pardavimui, bei gėlių salonai. Firma augina net 158 veisles įvairių vasarinių gėlių. Iš jų apie 33 veislių surfinijų, 30 - pelargonijų.


Surfinijos - svyrančios petunijos - vis dar yra vienos iš populiariausių svyrančių balkoninių gėlių. Iš auginamų 20 veislių galima išsirinkti ir labai dideliais, ir pilnaviduriais, ir smulkiais, įvairių atspalvių žiedais surfinijų. Tai šviesamėgiai, mėgstantys gausų laistymą ir tręšimą augalai. Jie greitai auga ir žydi iki pat šalnų.


Pavėsyje ar šiaurės pusėje siūlome auginti toreniją. Kaskadomis, tankiai šakoti stiebai leidžiasi žemyn pasipuošę taurelės formos, dvilypiais mėlynos arba rožinės spalvos žiedais. Atspari ligoms, gerai pakelia karštį ir vėsesnį orą. Rekomenduojama gausiai laistyti, tręšti saikingai.
 
Kompozicijas paįvairins ne tik žydintys, bet ir augalai dekoratyviais lapais. Tai šliaužiančioji tramažolė, dekoratyvinė mėta, kvapnioji cimbžieda, plektrantas helichrysumas, ipomėja ir kiti.