Produktai

Morkos

Carvejo
Carvejo

Carvejo Hibridas
Ankstyvas Nanto tipo hibridas. Šakniavaisiai cilindriniai, lygūs, vienodi, ~18 cm ilgio, 32 mm diametro, tvirti, nelūžta, todėl tinka plauti. Gero skonio. Lapija stipri, todėl derlių galima nuimti mechanizuotai. Derlinga Sandėliuojasi iki Kalėdų. Vegetacija 85-90d. 


Burokėliai

Kestrel
Kestrel
Rodina
Rodina

Kestrel Hibridas
Vidutinio vėlyvumo hibridas. Puikiai tinka ilgam sandėliavimui, perdirbinui ir šviežiam vartojimui. Šakniavaisiai apvalūs, tamsiai raudonos spalvos, geros prekinės išvaizdos. Lapija stipri ir sveika. Šakniavaisiuose sukaupia daug cukraus.

Rodina Hibridas
Vid. ankstyvumo hibridas. Šakniavaisiai labai saldūs, tamsiai raudoni, gero skonio. Puikiai tinka pjaustyti griežinėliais. Gerai sandėliuojasi. 25-30% didesnis derlius lyginant su hibridais, kurių šak. apvalios formos. Lapija labai stipri.


Burokėliai D'Egypte

Ankstyvi (90-110 dienų). Plokščia šaknis disko formos, tamsiai raudonos spalvos. Burokėlis intensyviai raudonas, saldus, labai skanus. Ypač rekomenduojama ankstyvam derliui ir ilgalaikiam saugojimui.


Ridikėliai CELESTA H

Labai ankstyvas, lengvai auga ir formuoja vienodus, ryškiai raudonus, apvalius šakniavaisius. Labai gera vidinė struktūra. Jie puikiai auga įvairiomis sąlygomis. Tinka auginti visą sezoną šiltnamiuose ir lauke. Vegetacija 25 dienos.


Ridikėliai CARMEN

Carmen
Carmen

Veislė skirta auginti pavasarį, taip pat rudenį. Ridikėliai su plona žievele, gana švelnaus skonio, apvalūs, vidutinio ir didelio dydžio, turi baltą dėmę prie pagrindo.
Geros kokybės.


Ridikėliai VIENNA H

Vienna
Vienna

Ankstyvas. Tinka auginti viso sezono metu. Šakniavaisiai dideli, iki 50 mm diametro, apvalūs, ryškiai raudoni. Atsparūs trūkinėjimui ir ilgai išlaiko prekinę išvaizdą.


Cukinijos AMBASSADOR

Hibridas (Courgette)
Cucurbita pepo
Subręsta po 51 dienos, augalas kompaktiškas, krūminis, vaisius 18-20cm ilgio, pailgas, tamsiai žalias, lygia tvirta odele su baltu minkštimu.
Cukinijų sėklos nereikalauja išankstinio apdorojimo. Tačiau Jūs galite sėklas pamerkti į drungną vandenį 12 valandų - tai skatina dygimą. Patartina sodinti ir auginti 2 arba 3 tuo pačiu metu. Cukinija yra šilumą mėgstantys augalai. Sėti patalpose ar balandžio viduryje šiltnamyje. Sėklos sudygsta, be problemų, jei jūs galite garantuoti, kad bus ne mažiau kaip 20 ° C (dieną ir naktį) temperatūra. Neleiskite sodinukai išdžiūti! Sėklos sudygsta per savaitę, priklausomai nuo temperatūros.Cukinijos yra labai sveika ir turi daug vitamino B ir C, taip pat kalcio, geležies ir fosfatų. Tinka laikantis dietos, nes jie turi labai mažai kalorijų.  


Moliūgai MUSQUE de PROVENCE

Cucurbita maxima
Muskusinių moliūgų vidutinio vėlyvumo derlinga veislė. Vegetacijos periodas - 100-110 dienų. Vaisius apvaliai plokščias, briaunotas, iki 8 kg svorio. Prinokusio odelė gelsva, minkštimas oranžinis, saldus. Galima išlaikyti iki vasario mėn.
Prancūzijoje supjaustyti skiltelėmis parduodamos dideliuose prekybos centruose ir ūkininkų turguose maisto ruošimui. Dekoratyvus.  Vid. derlius: 2 vaisiai.


Petražolė ORBIS

Vidutinio ankstyvumo šakninė petražolė. Vegetacija 182 d. Šaknis 20-22 cm ilgio, sveika. Derlinga. Puikiai sandėliuojama. Tinka auginti ir sunkiose dirvose.


Žirniai AVOLA

Labai ankstyva veislė. Vegetacija 65-70 dienų. Žemaūgiai, apie 50-60 cm aukščio, todėl jiems nereikia atramų. Ankštys vidutinio dydžio su 6-7 žirneliais. Žirneliai vidutinio dydžio, tačiau labai skanūs ir kvapnūs. Galima sėti kelis kartus per sezoną.


Krapai Szmaragd

Šios veislės krapai yra labai skanūs. Tai labai vertingas prieskonis, pabrėžiantis bet kokio patiekalo skonį. Jis yra labai aromatingas ir labai turtingas vitamino C, be to, jame nėra antocianino. Išsiskiria labai dideliu derliumi žalios masės. Jų lapai yra maži, gražios žalios spalvos. Išsiskiria iš kitų neįprastu aromatu ir beveik 50% daugiau vitamino C kiekiu. Atsparus sausroms, gerai auga ir lietingais metais. Sėti kovo mėn ir antroje pusėje rugpjūčio. Derliaus nuėmimas- nuo kovo iki spalio vidurio.