Produktai

CONCHITA Hibridas.
Atsparumas ligoms: 
HR ToMV/Ff:1-5/Fol:0,1/For/Va/Vd/Si
Vaisius:20-25 g, kietas, patrauklios spalvos ir blizgesio. Labai skanus, saldus, bet švelnus, gaivus, rūgštus skonis. Vaisiai gali būti nuimtas su visa keke arba palaidi. Vaisių skaičiaus vidurkis tarp 14-18 vienetų.

 


SUMMERLAST hibridas

Syngenta Seeds BV

Labai atspari nykštukinė vyšninių pomidorų veislė. Summerlast F1 pomidorai idealiai auga visur. Jei turite mažą arba kompaktišką plotą kaip terasa arba balkonas, jūs galite auginti skanius pomidorus, kurie atrodo ir dera labai gerai. Augalas nedidelis- apie 45 cm aukščio ir 35cm pločio. Labai atsparus ligoms (TVM), todel idealiai tinka auginti lauke. Vaisiai saldūs, apie 45gr svorio, apvalūs, raudonos spalvos.


CHEERY FOUNTAIN hibridas

Syngenta Seeds BV
Vyšnių formos, raudonos spalvos pomidorai, tinkantys auginti saulėtoje, nuo šalčio apsaugotoje vietoje. Šis mažas ir energingas augalas augina gausiai vyšnių dydžio, apvalios formos, labai sultingus ir saldžius, ryškiai raudonos spalvos vaisius visa vasarą. Puikus vitamino C ir antioksidantų šaltinis. Vyšninių pomidorų fontanas auga iki 25cm pločio, 1 metro aukščio ir reikalauja atramos. Jis taip pat puikiai tinka sodinti dideliuose vazonuose bei pakabinamuose krepšiuose (auginamas kaip svyrantis augalas). Tai universalus ir labai produktyvus augalas. Saldūs vaisiai sveria maždaug 15g.


SUGARGLOSS hibridas

Syngenta Seeds BV

Vyšnių formos, raudonos spalvos, labai saldūs ir sultingi pomidorai, turintys išskirtinai didelį cukraus kiekį (12% pagal Brix skalę). Labai derlingi. Vaisių dydis apie 20 gr. Ankstyvas, apie 50 dienų nuo pasodinimo. Augalas eglutės formos, apie 60 cm aukščio, todėl reikalinga nedidelė atrama. Tinka sodinti lauke ar šiltnamyje, puikiai atrodo ir gerai auga pasodinti vazonuose. Mėgsta saulėtą, nuo lietaus apsaugotą vietą.