Seminis

Parduodama tik Standartinėse pakuotėse ( 25 000s, 100 000s, 500 000s, 1mln. s.)

Almaro
Almaro
Carboli
Carboli
Carrazzo
Carrazzo
Carvejo
Carvejo

Myrna
Myrna
Oneira
Oneira
SV5300DN
SV5300DN
Carvora
Carvora

Almaro

Almaro nanto tipo vidutinio vėlyvumo hibridas skirtas sėti nuo kovo mėn. Morkos lygios viendos spalvos kompaktiškos su sveika lapija. Gali būti naudojamas kūdikių maistui. Šviežiam vartojimui.


Carboli

Carboli yra pagrindinė / vėlyva veislė, kuri pasižymi dideliu derlingumu ir yra tinkama ilgam sandėliavimui. Ji gali būti sėjama nuo kovo mėn. Tankiu: 1,4-1,6 mln. Sėklų į hektarą.


Carazzo

Carazzo yra pagrindinė / vėlyva veislė, tinkama sėjai nuo kovo mėn. Patariamas tankis yra 1,4-1,8 mln. Sėklų į hektarą. Tinka ilgam sandėliavimui.


Carvejo

Carvejo labai derlinga, puikios kokybės, nanto tipo ankstyva veislė šviežiam vartojimui. Sėjama nuo kovo mėn., derliaus nuėmimas nuo liepos mėn. Idealus sėjimo tankis yra nuo 0,8-1,8 mln. sėklų į hektarą.


Myrna

Myrna yra Nanto tipo vidutinio vėlyvumo veislė, skirta sandėliavimui, puikiai tinka įvairiems dirvožemio tipams. Veislė itin atspari įtrūkinimui.


Oneira

Oneira vidutinio vėlyvumo veislė "cut & peel" ilgomis cilindrinėmis šaknimis. Labai derlinga šviežiam vartojimui, perdirbimui ir trumpam saugojimui.


SV5300DN

SV5300DN yra pagrindė Nanto tipo veislė pritaikyta perdirbti. Morkos vidutiniškai ar tamsiai oranžinės spalvos cilindro formos, lygios didelės apimties šaknimis. SV5300DN tinka perdirbimui / užšaldymui.


Carvora

Carvora - tai vidutinio ankstyvumo nanto tipo veislė, šviežiam vartojimui. Carvora maždaug 7 dienomis vėlyvesnė nei Carvejo. Veislė pasižymi stipriu augumu, idealiu ilgiu. Šiaurės ir Baltijos šalyse Carvora yra tinkama sėti nuo kovo mėnesio, nuo 1,2 iki 1,8 milijonų sėklų į hektarą derliaus nuėmimas nuo liepos mėn.