Produktai

Agurkai savidulkiai SV4097CV

SV4097CV
SV4097CV

HYBRID CUCUMBER PK PART
Labai ankstyvas partenokarpinis hibridas. Vaisiai šiek tiek ilgesni, tvirti, geros kokybės, tamsiai žali, skanūs, traškūs. Gerai laikosi nuskinti. Derliumi panašus į Mirabelle, vaisiai tamsesnės spalvos negu Mirabelle.


Agurkai savidulkiai MANDY

Mandy
Mandy

HYBRID CUCUMBER PK PART
Savidulkis agurkų hibridas cornichon tipo. Labai ankstyvas (ankstyvesnis už Mirabelle), derlingas, su dideliu moteriškų žiedų kiekiu. Augalas stipraus augimo. Vaisiai nekartūs su stambiais dygliukais, gražaus žalsvo atspalvio, vienodi (ilgis/storis 3,3:1). Labai tinka įvairiam perdirbimui (rauginimui ir t.t.) Atsparumas ligoms: CMV (agurkų mozaikos virusui) - vidutinis atsparumas, PM (Miltligei Sphaerotheca fuliginea) - vidutinis atsparumas, SC (rauplės, Cladosporium cucumernum) atsparus.


Agurkai savidulkiai MIRABELLE

Mirabelle
Mirabelle

HYBRID CUCUMBER PK PART
Savidulkis agurkų hibridas. Labai ankstyvas . Vaisiai vienodi ilgis/storis 3,25:1. Tai besėklė veislė, kuri nėra priklausoma nuo vabzdžių apdulkinimo. Suformuoja 6-7 vaisius kiekviename mazge. Tinka šviežių produktų rinkai ir perdirbimui (rauginimui ir t.t.). Atsparus PM miltligei , tolerantiški CMV agurkų mozaikos virusui . Rekomenduojama auginti plastikinės plėvelės šiltnamiuose ir atvirame lauke.


Agurkai savidulkiai MERENGUE

Merengue
Merengue

HYBRID CUCUMBER PK PART
Naujas besėklis agurkų hibridas. Labai ankstyva ir derlinga veislė. Augalas vidutiniškai atviras. Vaisiai patrauklūs, labai vienodi, ne kartūs puikaus skonio. Vaisių spalva yra tamsiai žalios spalvos. Vaisių ilgis / storis santykis (L / D santykis) yra 3,3:1. Tinka šviežių produktų rinkai ir perdirbimui (rauginimui ir t.t.). Tinka auginti šiltnamiuose ir plastiko plėvelės šiltnamiuose, taip pat atvirame lauke. Pakankamai atsparus netikrajai miltligei.